İlk Hece Modeli

İlk Hece Uzmanlarıyla ve Profesyonelleriyle Kurumsal
“Her zaman en büyük gücümüzü; Takım ruhuyla hareket eden, Hızlı karakter sergileyebilen, Etik ve ahlaki değerlere önem veren, Formasyonunu kişisel gelişimiyle üst düzeye çıkaran Profesyonel Ekibimizden alıyoruz.”
HECE eğitim kurumlarında en önemli ilke; akademik, idari ve tüm çalışan üyelerinde, alan yeterliliği ve kişisel gelişimi üst düzey olan, profesyonellerle çalışmaktır. Bu bağlamda ana okul yöneticilerimiz akademik ve idari olmak üzre toplam kalite yönetim bilgisine sahip ilgili lisans bölümlerinden mezun profesyonellerdir. Sınıflarımızda okul öncesi ve çocuk gelişimi öğretmenliği bölümünden mezun lisans ve yüksek lisans derecesi olan profesyonellerle, uluslararası dil yeterliliğine sahip “Native Speakers”/ yabancı dil öğretmenleri ile atölye çalışmalarında ilgili alan sertifikası ve eğitimi olan profesyonellerle çalışmaktayız. Ayrıca kurumsal değerler eğitimi almış kişisel gelişimi iyi olan idari kadromuzla hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Akademisyenlerden oluşan akademik kurulumuz tarafından; akademik personelimize yıl içerisinde 72 saat hizmet-içi eğitim, idari personelimize 24 saat eğitim yapılmaktadır. (unutmayınız ki; Dünyada her dakikada bir kitap, her 10 saniyede bir makale basılmaktadır. Kurumsal değerlere sahip kurumlar sürekli kendilerini güncellemelidirler.)